خرید کفش مردانه اینترنتی

آغاز هر فصل می‌تواند زمان مناسبی برای مرتب کردن کمد کفش‌ها باشد. کفش‌های قدیمی و رنگ و رو رفته را جلا دهید، آن‌ها را که از مد افتاده‌اند یا مستهلک شده‌اند از کمد خارج کنید و اطمینان یابید که همیشه، برای هر موقعیتی، یک کفش مناسب در کمدتان دارید. دیگر وقت آن رسیده که آقایان به فکر خرید کفش مردانه آن هم به صورت اینترنتی باشند. اگر هم تصور می‌کنید خانم‌ها در خرید کفش با انتخاب‌های متنوع‌تری نسبت به آقایان مواجه‌اند، سخت در اشتباهید! زیرا بسیاری از آقایان برای خرید کفش مردانه اینترنتی به تعداد زیادی از وب‌سایت‌ها مراجعه می‌کنند و یک‌دفعه تعداد بسیاری از مدل‌های کفش را مشاهده می‌نمایند که دچار سردرگمی شدید می‌شوند و اصلا نمی‌دانند کدام مدل را باید انتخاب نمایند. سالیان سال است که طراحان و تولیدکنندگان کفش مردانه با انواع متریال مانند چرم، پارچه و جیر کار کرده‌اند، شکل پاشنه، قالب و نوک کفش‌ها را تغییر داده‌اند و رنگ‌های گوناگون را کنار هم نشانده‌اند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از کفش‌های مردانه آشنا سازیم تا در خرید کفش مردانه به صورت اینترنتی دچار مشکل نگردید؛ زیرا شناخت نوع کفش‌ها بسیار به شما کمک خواهد نمود. باید بدانید که به‌طور کلی کفش مردانه 9مدل اساسی و اصلی دارد. با این 9مدل آشنا شوید و راحت‌تر دست به انتخاب بزنید.

بروگ

بروگ، نوعی کفش کلاسیک و رسمی مردانه است که با حفره‌های ریز و تزئینی روی پنجه آن، مشخص می‌شود. بروگ یکی از قدیمی‌ترین انواع کفش مجلسی مردانه است که غالبا آن برای فضاهای رسمی و قرارهای کاری استفاده می‌شود. با این حال بروگ را می‌توانید در استایل اسمارت-کژوال جای دهید تا ست تی‌شرت، پلیور و کت اسپرتتان را رسمیت بیشتری ببخشد.

لوفر

لوفر، نوعی از کفش کالج است که شباهت بسیاری به کفش‌های کلاسیک رسمی دارد، با این تفاوت که بندی برای بسته شدن روی آن وجود ندارد. لوفر را می‌توانید در ست‌های رسمی‌تان به کار ببرید، با آن استایل کژوال روزمره‌تان را به اسمارت-کژوال تبدیل کنید و یا برای قدم زدن در ساحل از آن استفاده کنید.

آکسفورد

اگر قصد خرید کفش مردانه اینترنتی دارید باید بدانید که کفش آکسفورد، شیک‌ترین و رسمی‌ترین مدل کفشی است که آقایان می‌توانند به پا کنند. آکسفورد که ریشه در اسکاتلند و ایرلند دارد، شهرت خود را مدیون زمانی است که دانشجویان دانشگاه آکسفورد انگلستان آن را به‌جای بوت و نیم بوت برگزیدند. اگر به دنبال بهترین گزینه برای خرید کفش مردانه اینترنتی و آن‌هم برای یک استایل کاملا رسمی و کلاسیک می‌گردید، آکسفورد را انتخاب کنید. محبوب‌ترین رنگ‌های آن، قهوه‌ای سوخته و مشکی است. اغلب انواع کفش‌های مجلسی مردانه، بعدها با الهام از کفش آکسفورد طراحی شدند.

موکازین

موکازین که شباهت زیادی به لوفر دارد و نوع دیگری از کفش کالج است، غالبا از جنس چرم بوده و دارای کفیِ نرم و انعطاف‌پذیر است. این کفش راحت نخستین بار توسط بومیان امریکا استفاده شد. نوع اصیل این کفش‌ها دارای یک منگوله و تزئیناتِ سوزن‌دوزی شده روی کفش است اما انواع مدرن آن را معمولا ساده می‌سازند. این گزینه بهترین انتخاب برای خرید کفش مردانه اینترنتی است.

اسنیکر

اسنیکر یا کفش کتانی، کفشی است راحت که برای ورزش و فعالیت به کار می‌رود. اسنیکر، آیتمی کژوال و اسپرت است. با این وجود اسنیکر ساده، تخت و سفید رنگ، تقریبا با هر لباسی ست می‌شود. پوشیدن آن با لباس‌های رسمی نیز می‌تواند استایلی اسمارت-کژوال برایتان بسازد. اگر به دنبال یک جفت اسنیکر هستید که همه جا به کارتان بیاید، به سراغ انواع ساده و تک رنگ آن بروید و تا حد امکان کفی‌های تخت را انتخاب کنید. مدل اسنیکر پرفروش‌ترین مدل کفش مردانه است که به دلیل راحت بودنش مورد استقبال بسیاری از خریداران کفش مردانه اینترنتی قرار می‌گیرد.

دربی

دربی نیز کفشی مجلسی و رسمی است . با آن که شباهت زیادی به کفش بروگ دارد اما فاقد آن تزئیناتِ حفره-مانند روی بروگ است.

بوت

اگر قصد خرید کفش مردانه اینترنتی در فصل زمستان دارید بوت‌های مردانه بهترین گزینه است. نیم بوته‌ای مردانه یکی از مهم‌ترین آیتم‌های کمد لباس هر آقای شیک‌پوش هستند و بهترین گزینه برای روزهای سرد زمستان. نیم بوته‌ای تخت و ظریف مردانه که غالبا از جیر تهیه می‌شوند و تا بالای قوزک پا را می پوشانند، می‌توانند در استایل‌های رسمی و کژوال، محل کار یا مهمانی، همیشه همراه شما باشند و ست کردن آن با تقریبا هر لباسی بسیار ساده است.

مانک

کفش مانک، شباهت زیادی به کفش‌های رسمی دارد اما فاقد بند است. مانک دارای یک یا دو سگک کوچک است که در یک طرف کفش بسته می‌شوند و گاه فقط کاربرد زینتی دارند. کفش مانک نیز آیتمی همه کاره است که در استایل رسمی و غیررسمی کاربرد دارد.

صندل

صندل‌های مردانه نیز از آیتم‌های اساسی کمد آقایان است که در آب و هوای گرم بسیار کاربرد دارد. صندل مردانه پشت-باز می‌تواند برای نواحی ساحلی و تفریحی یا در یک استایل کژوال برای بیرون از منزل به کار رود و صندل مردانه پشت-بسته، در سفرهای جاده‌ای، کوه پیمایی و فعالیت‌ها نیز همراهی‌تان خواهد کرد.

چرا کفش مردانه را اینترنتی بخریم؟

در ابتدا باید بگوییم که خرید کفش به صورت اینترنتی به شما کمک بزرگی خواهد نمود؛ زیرا هم تمام جزئیات کفش برایتان مکتوب شده است و هم اینکه در وقتتان صرفه‌جویی خواهد شد و از صرف هزینه‌ی تاکسی و حتی بنزین هم جلوگیری خواهد شد. دیگر چه می‌خواهید دست به کار شوید و خرید کفش مردانه اینترنتی را شروع نمایید.